Menü

Kalıpların Ötesinde, Özelleştirilmiş Hizmet Sunuyoruz

Kontrol ve takip süreçleri için sunduğumuz yüksek kalite donanımlar ile farklı sektörlerdeki ve kurumlardaki dijitalleşme ihtiyaçlarına uygun profesyonel mühendislik çözümleri sunuyoruz.

Keşfet

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ

Barfas personel devam kontrol sistemleri ile personelinizin giriş ve çıkışlarını anlık hareketlerini kontrol edebilirsiniz.

BİYOMETRİK TANIMLAMA SİSTEMLERİ

Yüz tanıma, avuç içi, parmak izi ve göz tanıma sistemlerimizle, işletmenizde personel devam takip sistemleri ve yüksek güvenlik sistemleri kurabilirsiniz. Ayrıca bu sistemleri zaman kontrol özelliğiyle öğrenci devamlılığının takibinde de kullanabilirsiniz.

OCR ÇÖZÜMLERİ

Yüksek kalite CCD kamera sensörleri ile barkod, karekod ve diğer görüntüleri tanımlayarak süreçleri kontrol eden bir göz ekliyoruz. Böylelikle bütün nesnelerin kontrol altında olduğu işletmeler daha verimli ve daha karlı hale geliyor.

PERAKENDE SAYIM ÇÖZÜMLERİ

Dünya genelinde rekabetin yaşandığı tüm sektörlerde, işçilik maliyetlerinin daha belirleyici olmaya başladığı dünya pazarında verimliliği arttıracak teknolojiere yatırım yapmak, işletmelerin erteleyemeyeceği bir süreç haline gelmiştir.

RFID ÇÖZÜMLERİ

RFID sistemleri; tamamen yerli ve milli kaynaklar kullanılarak Türk mühendisleri tarafından tasarlanmaktadır.

GİRİŞ / ÇIKIŞ KONTROL ÇÖZÜMLERİ

Giriş/çıkış kontrol sistemleri; kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi ve şifreli paneller ister tek kapıyı kontrol eden ister binlerce kapıya kadar kontrol sağlayan bilgisayar bağlantılı cihazlar, okuyucular sayesinde kolay kullanım imkanı ve güvenlik sağlar.

OTOPARK KONTROL ÇÖZÜMLERİ

Görevlinin bariyeri açması için beklediğiniz ya da kumandayı unutup otoparka giremediğiniz günler geride kaldı; Araçlarınızda bulunan OGS-HGS etiketlerinizle ya da aracınıza özel ayrı çipli etiketlerle hızlı ve pratik biçimde giriş sağlayabilirsiniz.

SİSTEM VE YAZILIM ENTEGRASYON

RFID ve barkod donanımlarımız, şirketlerin kullanmış oldukları NETSIS, MİKRO ve SAP gibi kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımlarıyla uyumlu halde çalışabilmektedir. Bu sayede tüm kurumsal planlama ihtiyaçları tek çatı altında toplanmaktadır.

UHF RFID KÜTÜPHANE ÇÖZÜMLERİ

UHF RFID kütüphane sistemlerimiz büyük/küçük tüm kütüphaneler ve bilgi merkezlerinde güvenle kullanılıyor. Onların teknolojiyi en iyi şekilde kullanmaları için, ihtiyaçlarını doğru analiz ederek tasarladığımız ürünler ile kütüphane çözümleri sunmaktayız. Barfas AUTO ID firması olarak Geniş ürün portföyümüz ile sizlere yardımcı olmaya hazırız.