Menü

BİYOMETRİK TANIMLAMA SİSTEMLERİ

Üst düzey güvelik gerektiren Kamu kuruluşları, bankalar, holdingler vb. kontrollü geçişlerin sağlanması gereken kurumlara özel tasarımlar yaptığımız Biyometrik Tanımlama Sistemleri; parmak izi, parmak damar izi, avuç içi damar izi ve yüz tanımla ile kişileri eşsiz kılan izleri tanımlama çözümlerini sağlamaktayız. Geçiş kontrol girişlerden yalnızca yetkisi olan kişilerin geçişine izin verilen kişilerin belirli noktalardan geçişi için kurulan sistemlerdir.

                

-Yüz tanıma, avuç içi, parmak izi ve göz tanıma sistemlerimizle, işletmenizde personel devam takip sistemleri ve yüksek güvenlik   sistemleri kurabilirsiniz.

-Şifreyi unutma veya başka biri tarafından ele geçirilmesi gibi sıkıntıları ortadan kaldırabilirsiniz.

-Yüksek güvenlik düzeyi ile sadece yetkisi olan kişiler geçiş yapabilir.

-Benzersiz eşsiz yapılar olduğundan yüksek güvenlik elde edersiniz.

-Kişiye özgü olduğundan kopyalanması oldukça zordur.

-Barfas PDKS programına entegre edebilir ve anlık olarak takibini yapabilirsiniz.

-Aylık puantaj hesaplamalarında kolaylık sağlayabilirsiniz.
Barfas AUTO ID çatısı altında Dünya’nın çoğu bölgesinde ileri teknoloji seviyesinde uygulanan Biyometrik Tanımlama Sistemi; parmak izi, parmak damar izi, avuç içi damar izi ve yüz tanımla ile bütünleşerek, personel kapasitesi yüksek olan, yüksek güvenlik gerektiren, personel giriş-çıkışlarında ve aylık puantaj hesaplamalarında sorun yaşayan firmaların dostu olup maliyet açısından kaybı minumum seviyeye indirmektedir.

Otomatik tanımlama ve veri toplama alanında faaliyet gösteren Barfas AUTO ID; parmak izi, parmak damar izi, avuç içi damar izi ve yüz tanımla imalatını yapmaktadır. RFID sistemleri;  tamamen yerli ve milli kaynaklar kullanılarak Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta olup ürünler,  başta Gaziantep, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş olmak üzere tüm ülkenin hizmetine sunmuştur.