Menü

GPS ARAÇ TAKİP ÇÖZÜMÜ

Bireysel ve kurumsal olarak kullanılan araçlar için, kullanıcıların en temel araç takip ihtiyacını karşılaması için geliştirilmiş bir çözümdür. Sunduğumuz çözüm ile aracınızın nerede olduğunu anlık olarak görebilir, geçmiş tarihlerde nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz. Sisteme her an 7 gün 24 saat boyunca erişerek aracınızın konumunu, hızını, rölanti durumunu takip edebilir, zengin raporlama seçenekleri ve anlık bildirimler ile aracınız hakkında bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.Barfas AUTO ID Araç Takibi Sistemi ile ;

-Gelişmiş WEB yazılımı, akıllı telefon ve tablet uygulamalarımız ile araçlarınızı, bulunduğunuz her yerden 7/24 takip edebilir, geçmişe dönük olarak da nerelerde olduğunu görebilirsiniz.

-Geofence özelliği ile istediğiniz sayıda çalışma alanı tanımlayabilir, aracınız tanımlanmış bu alanlara girdiğinde veya çıktığında anlık olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Çalışma alanı dışında aracın park halinde olduğu yer, otopark, ilçe veya il, bulunmasını istemediğiniz bir bölge de geofence olarak tanımlanabilir.

-Müşteri noktası ekleme özelliği ile tüm müşterilerinizi haritaya ekleyebilir, aracınız veya sevk ettiğiniz ürün müşteri noktasına ulaştığında bilgi sahibi olabilirsiniz.

-Araç takip ünitesine entegre edilmiş G-Sensör ile sürücünün yaptığı ani hızlanma, hızlı araç kullanımı, sert manevralar, bozuk zeminde araç kullanımı gibi sürücü davranışları ölçümlenerek bir puantajı çıkartılır. Puantaj sayesinde, sürücü otokontrolü artarak maksimum derecede sürüş güvenliği sağlanmış olur. Böylelikle kaza oranları ciddi şekilde azalarak akaryakıt tüketimi de aşağıya çekilir.Barfas AUTO ID Araç Takibi Sisteminin Kullanım Alanları ;

- Araç takip ve filo yönetim sistemi ile anlık olarak araçlarınızdan haberdar olabilirsiniz.

- Aracın anlık hızı, aracın yakıt tüketimi, yakıt seviyesi, motor devri, motor sıcaklığı gibi gerçek zamanlı CANBUS verilerini alabilirsiniz.

- Tekne takip sistemi ile açık denizde veya marinada teknenin demirlediği yerler bölge olarak tanımlanır. Tekne, bu bölgelerin dışına çıktığı anda kullanıcı güvenlik amaçlı anlık olarak bilgilendirir.

- Motor takip sistemi ile motorun anlık olarak nerede olduğunu ve hızını takip edebildiğiniz gibi, çalınma, sarsıntı ve çekilme anında anlık bildirimlerle kullanıcı uyarmaktadır.

-Soğuk zincir yönetimi ile depodan rafa kadar tüm sürecin takip edilmesine olanak tanır. Ortam sıcaklığının düşmesi veya aşılması durumunda, anlık gönderilen alarmlar ile yetkili kişilerin haberdar olması sağlanır.Barfas AUTO ID çatısı altında Dünya’nın çoğu bölgesinde ileri teknoloji seviyesinde uygulanan Araç Takip Sistemi; Uzun pil ömrü ile şarj ihtiyacı duymadan günlerce kullanılabilir, hafif ve çantasınızda eya montunuzun cebinde rahatlıkla taşınılacak ebat ve ağırlıkta üretilmiştir. Maliyet açısından kaybı minumum seviyeye indirmektedir.

Otomatik tanımlama ve veri toplama alanında faaliyet gösteren Barfas AUTO ID; Araç takip sistemi ve UHF RFID imalatını yapmaktadır. Sistemleri; tamamen yerli ve milli kaynaklar kullanılarak Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta olup ürünler, başta Gaziantep, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş olmak üzere tüm ülkenin hizmetine sunmuştur.