Menü

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ

İşletmelerde, şantiyelerde, fabrikalarda, kamu kuruşlarında, üniversitelerde, okullarda, plazalarda, alış veriş merkezlerinde, hastanelerde, mağazalarda vb. personel çalıştıran firmaların çalışma politikalarına göre personelin giriş/çıkış kontrolünü, fazla mesaisini, izin/rapor/devamsızlık vb. aylık puantaj parametrelerini Barfas PDKS Yazılımı ve Barfas Geçiş Kontrol Cihazları ile kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.

Barfas Geçiş Kontrol Cihazları

-Kart Okuyucu

-Parmak İzi Okuyucu

-Yüz Tanıma

-Şifreli Tuş TakımıBarfas PDKS Yazılım

-Personel giriş/çıkışı kaçta yapıyor ?

-Personeller vardiyalarına uyuyor mu ?

-Personelin fazla mesai, eksik mesai saatleri doğru bir şekilde takip ediliyor mu ?

-Personel izin/rapor/devamsızlık belgeleri maaşa doğru entegre ediliyor mu ?

Ve puantaj hesabı için harcadığınız zaman ve personel sayısını göz önüne aldığınızda bu ve daha fazla sorularınıza Barfas PDKS ile cevap bulabilirsiniz.


Barfas Personel Devam Kontrol Sisteminin işletmenize kattığı önemli unsurlar;

-Barfas personel devam kontrol sistemleri ile personelinizin giriş ve çıkışlarını anlık hareketlerini kontrol edebilirsiniz.

-Barfas Geçiş Kontrol Cihazları Wi-Fi bağlantı seçeneği ile bilgisayar,tablet ve mobil ile kolaylıkla takip edebilirsiniz.

-Kullanmış olduğunuz ERP sisteminize entegre edebilirsiniz.

-Kendi yazılımımız olan Barfas PDKS ile kolay ve anlaşılabilir arayüz sayesinde aylık bordro bilgilerine rahatca ulaşabilirsiniz.

-Doğru ve güvenli maaş hesabı yapabilirsiniz.

-Aylık puantaj hesaplama süresini minimuma indirebilir ve o iş için belirlediğiniz personel sayısını azaltabilirsiniz.
Barfas Auto ID çatısı altında Dünya’nın çoğu bölgesinde ileri teknoloji seviyesinde uygulanan UHF RFID Sistemi ve Geçiş Kontrol Sistemleri, yerli ve millî kaynaklar kullanılarak alanında uzman Türk Mühendisleri tarafından dizayn edilmektedir. Bu sayede teknik destek ve eğitim konusunda son derece hızlı dönüşler yapmaktayız. Firmamız bu teknolojiyi başta Gaziantep, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş olmak üzere tüm ülkemizin hizmetine sunmaktadır. 


RFID ürünlerimizin yanı sıra Barfas AUTO ID Geçiş Kontrol Sistemleri ürünleri işletmelerin ihtiyaçlarını düşünülerek her türlü geçiş kontrol sistemleri uygulamalarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Parmak okuma cihazı, kartlı geçiş sistemleri, turnike ve bariyer sistemleri, manyetik kilit ürünlerini de firmamız bünyesinde imalat ve satışını sizlere sunmaktayız.