Menü

Kalıpların Ötesinde, Özelleştirilmiş Hizmet Sunuyoruz

Kontrol ve takip süreçleri için sunduğumuz yüksek kalite donanımlar ile farklı sektörlerdeki ve kurumlardaki dijitalleşme ihtiyaçlarına uygun profesyonel mühendislik çözümleri sunuyoruz.

Keşfet

UHF RFID LOJİSTİK TAKİP SİSTEMLERİ

Sahada yürütülmekte olan lojistik operasyonların, depolama ve sevkiyat aşamaları, depo kabul/çıkış, sevk edilecek lokasyonun doğrulanması, güncel stok durumu, arama/bulma, sayım ve doğru ürünün doğru zamanda doğru lokasyona ulaştırılabilmesi gibi işlemlerin, Yerli üretim olan donanımları ve yazılımları ile Barfas RFID teknolojisinin yardımıyla, firmaların lojistik faaliyetlerinde kolay ve güvenilir bir şekilde doğru sevkiyat, doğru lokasyon ve doğru raporlama çözümleri sunmaktadır.

UHF RFID ÜRETİM VE SEVKİYAT TAKİBİ

Ürün, koli ve ya palet bazlı çipli etiketleme yaparak, zaman, maliyet ve hatalı üretim oranlarında düşüş sağlayabilirsiniz. RFID sistemleri uzak mesafeden okuma sağlayarak üretim kontrolü için personel ayırmayı gerektirmez, ürüne özel tekil bilgiler verir. Standart kullanımdaki 128 Byte’lık hafızasıyla etiketlerin içine gerekli verileri yazabilirsiniz.

UHF RFID CANLI HAYVAN TAKİBİ

RFID Etiketler ile çiftliklerde veya hayvan meralarında hayvanlarınızın takibini yapabilir, gelişimlilerini anlık olarak kontrol edebilirsiniz. UHF ve ICAR standartlarına uyumlu LF (ISO 11784) etiketlerimiz ile hayvanlar yüksek zararlara maruz bırakmadan takip edebilir, uluslararası kuruluşlardan sertifika onayı alabilirsiniz. Ayrıca aktif RFID sistemlerimiz sayesinde anlık olarak konum takibi yapabilirsiniz.

ANLIK KONUM TAKİBİ - RTLS

GPS, kapalı mekanlarda ve hassas mesafelerde takibin gerekli olduğu küçük alanlarda işlev görmemektedir. 2.4 Ghz bandında çalışan aktif RFID etiketlerle lokal bazlı anlık konum takibi (RTLS) yapabilirsiniz. Bu sayede fabrika, maden, hastane ve kapalı alanlarda personel, hasta, ürün ve demirbaşları kesin doğrulukla kontrol edebilirsiniz.

RFID KUYUMCULUK SİSTEMİ

Günümüzde kuyumculuk sektörüne yeni bir soluk getiren RFID teknolojisi, elektronik chiplerle etiketlenmiş altın ve pırlanta ürünlerini el değmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde kontrol etmeye ve saymaya yarayan sistemdir.

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ

Barfas personel devam kontrol sistemleri ile personelinizin giriş ve çıkışlarını anlık hareketlerini kontrol edebilirsiniz.

BİYOMETRİK TANIMLAMA SİSTEMLERİ

Yüz tanıma, avuç içi, parmak izi ve göz tanıma sistemlerimizle, işletmenizde personel devam takip sistemleri ve yüksek güvenlik sistemleri kurabilirsiniz. Ayrıca bu sistemleri zaman kontrol özelliğiyle öğrenci devamlılığının takibinde de kullanabilirsiniz.

OCR ÇÖZÜMLERİ

Yüksek kalite CCD kamera sensörleri ile barkod, karekod ve diğer görüntüleri tanımlayarak süreçleri kontrol eden bir göz ekliyoruz. Böylelikle bütün nesnelerin kontrol altında olduğu işletmeler daha verimli ve daha karlı hale geliyor.

PERAKENDE SAYIM ÇÖZÜMLERİ

Dünya genelinde rekabetin yaşandığı tüm sektörlerde, işçilik maliyetlerinin daha belirleyici olmaya başladığı dünya pazarında verimliliği arttıracak teknolojiere yatırım yapmak, işletmelerin erteleyemeyeceği bir süreç haline gelmiştir.

RFID ÇÖZÜMLERİ

RFID sistemleri; tamamen yerli ve milli kaynaklar kullanılarak Türk mühendisleri tarafından tasarlanmaktadır.

GİRİŞ / ÇIKIŞ KONTROL ÇÖZÜMLERİ

Giriş/çıkış kontrol sistemleri; kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi ve şifreli paneller ister tek kapıyı kontrol eden ister binlerce kapıya kadar kontrol sağlayan bilgisayar bağlantılı cihazlar, okuyucular sayesinde kolay kullanım imkanı ve güvenlik sağlar.

OTOPARK KONTROL ÇÖZÜMLERİ

Görevlinin bariyeri açması için beklediğiniz ya da kumandayı unutup otoparka giremediğiniz günler geride kaldı; Araçlarınızda bulunan OGS-HGS etiketlerinizle ya da aracınıza özel ayrı çipli etiketlerle hızlı ve pratik biçimde giriş sağlayabilirsiniz.

SİSTEM VE YAZILIM ENTEGRASYON

RFID ve barkod donanımlarımız, şirketlerin kullanmış oldukları NETSIS, MİKRO ve SAP gibi kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımlarıyla uyumlu halde çalışabilmektedir. Bu sayede tüm kurumsal planlama ihtiyaçları tek çatı altında toplanmaktadır.

UHF RFID KÜTÜPHANE ÇÖZÜMLERİ

UHF RFID kütüphane sistemlerimiz büyük/küçük tüm kütüphaneler ve bilgi merkezlerinde güvenle kullanılıyor. Onların teknolojiyi en iyi şekilde kullanmaları için, ihtiyaçlarını doğru analiz ederek tasarladığımız ürünler ile kütüphane çözümleri sunmaktayız. Barfas AUTO ID firması olarak Geniş ürün portföyümüz ile sizlere yardımcı olmaya hazırız.

GPS ARAÇ TAKİP ÇÖZÜMÜ

Aracınızı, çocuklarınızı, yaşlı ve özellikle Alzheimer gibi riskli hastalarınızı ve değerli çanta ve evraklarınızı anlık olarak 7/24 izleyebilir, geçmiş bir tarihte nerede olduğunu görebilirsiniz. Geofence özelliği ile bölgeler tanımlayıp, aracınız bu bölgeye girip çıktığında anlık olarak haberdar olabilirsiniz.