Menü

Ürünlerimizi İşinizde Çığır Açmak İçin Geliştirdik

Hız ve kolaylık sağlamayı amaçlayan iş modelimiz ile işinizde fark yaratacak teknolojik yenilikleri sunmak için yola çıktık. Alanında uzman mühendislerimiz, genç ve dinamik yönetici kadromuz ile çalışma arzumuzdan güç alarak büyük küçük engel tanımıyoruz; işinizi otomatik tanımlama teknolojileri ile buluşturuyoruz.

Son teknoloji OT/VT ürünlerimiz ile süreçlerin takibini daha verimli ve uygun maliyetlerle ve ürünlerle sağlıyoruz. Yerli mühendislerimizce geliştirilen yüksek kalite cihazlarımızla tanışmaya davetlisiniz.

Ana faaliyet alanımız olan UHF RFID ve HF RFID Sistemlerinin okuyucu, anten ve sarf malzemeleri ürünlerinde Türkiye’deki sayılı üreticilerden biriyiz.

Yeni nesil OCR sistemlerimizle bilinen barkod okumayı çok daha ileriye taşıyoruz. Daha hızlı ve daha pratik okuma yaparak takip süreçlerinizde yardımcı oluyoruz.

Kurumlarınızdaki giriş ve çıkışı yönetmek hiç olmadığı kadar kolay, yeni teknolojiyle uyumlu ve özelleştirilebilir donanımlarımızla kişilerin kontrolü sizin elinizde.

Süreç kontrol ve takip projelerinin vazgeçilmezi olan termal, ribon ve kart yazıcılarımızla 360° takip otomasyonu sağlıyoruz.

Kontrol ve takip süreçleri için sunduğumuz yüksek kalite donanımlar ile farklı sektörlerdeki ve kurumlardaki dijitalleşme ihtiyaçlarına uygun profesyonel mühendislik çözümleri sunuyoruz.


Barfas AUTO ID çatısı altında Dünya’nın çoğu bölgesinde ileri teknoloji seviyesinde uygulanan UHF RFID Sistemi; UHF RFID anteni, UHF RFID okuyucu, UHF RFID etiketleriyle bütünleşerek, üretim kapasitesi yüksek olan ve ürün giriş-çıkışlarında sorun yaşayan firmaların dostu olup maliyet açısından kaybı minumum seviyeye indirmektedir.

Otomatik tanımlama ve veri toplama alanında faaliyet gösteren Barfas AUTO ID; UHF RFID Etiketlerinin, UHF RFID antenlerinin ve UHF RFID okuyucularının imalatını yapmaktadır. RFID sistemleri;  tamamen yerli ve milli kaynaklar kullanılarak Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta olup ürünler,  başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana ve Gaziantep olmak üzere tüm ülkenin hizmetine sunmuştur.