Menü

Barfas; Türkiye'nin OT/VT Teknolojileri Markası

Barfas, otomatik tanımlama ve veri toplama sektöründe Türkiye’nin sayılı donanım üretici firmalardandır. Güçlü teknolojik altyapı ve yenilikçi ürünlerimizle firmaların dijital kontrol ve takip ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Keşfet

Bizi Tanıyın

Barfas Otomatik Tanımlama Sistemleri’nin temelini 2012 yılında attık. Türkiye’de RFID başta olmak üzere takip otomasyonu teknolojilerinin yaygınlaşması, tanınması, projelendirilmesi ve eğitimi konularında önemli başarılar elde ettik.

 

Kazanılan bu bilgi ve tecrübe sayesinde, 2015 yılında “Barfas Otomasyon Teknolojileri Ltd. Şti.” firma adıyla; üretim sevkiyat takibi, stok takibi, geçiş kontrol, personel devam kontrol, otomatik nesne tanımlama, görüntü işleme alanlarında donanım çözümleri üretmeye başladık.

 

Dijitalleşmenin öneminin her geçen gün daha da arttığı ve endüstri 4.0 standartlarının yaygınlaştığı günümüzde yerli ve son teknoloji ürünleri üretmeyi kendimize amaç edindik.

 

Firmamız UHF RFID, barkod, geçiş kontrol, parmak izi ve kart okuyucu cihazların dizaynını, yazılımını ve imalatını kendi markası altında yaparak ülkemizin elektronik sektöründe katma değer yaratmayı amaçlıyor.

 

ARGE’ye ve üretime verdiğimiz önem doğrultusunda İstanbul teknopark tasarım ve Gaziantep üretim merkezlerimizde mühendis ekibimizi sürekli genişletiyoruz.

 

Kaliteyi, estetiği ve hızlı çözümü odağına alan firmamız, Türkiye genelindeki proje entegratörleriyle ülkemiz başta olmak üzere diğer yakın ülkelerdeki fabrika, işletme, hastane, otel, kurum ve toplu yaşam alanlarının otomatik tanımlama ve takip sistemleri ihtiyaçlarına tek elden kaliteli çözümler üreterek büyümesini sürdürüyor.

Firmanız İçin Beş Temel Yaklaşımımız

Neyi Hedefliyoruz?

Teknolojiyi kolay ulaşılabilir, kolay üretilebilir, kolay uygulanabilir ve kişiselleştirilebilir hale getirip, işlerin kontrolünü ele geçiren dijital takip teknolojilerini hayatının her alanına yaymak için varız. Bu amaç doğrultusunda yeni otomasyon teknolojilerinde yaratıcı donanım çözümleri üretmek ve yerli bir teknoloji firmasını dünya markası haline getirmek için çalışıyoruz.

Ar-Ge ve Gelişim

Sürdürülebilir büyüme stratejisi ile sürekli ileri teknolojiye yatırım yapan Barfas Auto ID olarak; tasarım, test ve analiz imkanlarımızla inovatif ürünler ortaya çıkarıyoruz. Temel yeterliliklerimizden olan teknik bilgi birikimimiz ve sayıları gitgide artan mühendislerimiz ile gece gündüz yüksek performanslı ve eşsiz ürünler üretmek için çalışıyoruz. ARGE’ye olan inancımızla var olduk ve kazanımlarımızı ARGE’ye aktararak var olmaya devam edeceğiz.

İnsan Kaynakları

Teknoloji dünyamıza yeni pencereler açmak ve farklı bakış açıları görmek başvurularınızı bekliyoruz...

Takımımızın Bir Parçası Olmak İçin Tıklayınız... CV Gönder